RASPORED IGRANJA PREDSTAVA 28. FESTIVALA GLUMCA

Raspored igranja predstava u tabličnom obliku (PDF dokument) možete preuzeti ovdje.

Programsku knjižicu 28. Festivala glumca (PDF dokument) možete preuzeti ovdje.

RASPORED IGRANJA PREDSTAVA 28. FESTIVALA GLUMCA PO MJESTIMA

Županja

Dvorana Mladost

petak, 3. rujna u 11 sati
KAZALIŠTE PRIJATELJ Zagreb »HRVATSKE VILE I VJEŠTICE«

petak, 3. rujna u 19 sati
Mercury film, Zagreb & Teatar &TD, Zagreb »HELOISE i ABELARD«

subota, 4. rujna u 20:30 sati
Svečanost otvorenja
SATIRIČKO KAZALIŠTE KEREMPUH Zagreb i FIJI GRUPA d.o.o. Zagreb »PREDSJEDNICI & Ca PRETPOSLJEDNJA VEČERA«

srijeda, 8. rujna u 21 sat
Kazalište Luda kuća, Zagreb »POTPUNI STRANCI«

petak, 10. rujna u 21 sat
Teatar Gavran, Zagreb »SAVRŠENI PARTNER«

nedjelja, 12. rujna u 19 sati
Svečanost dodjele nagrada i priznanja

Ilok

Slovački dom

četvrtak, 2. rujna u 20 sati
Kazalište Moruzgva, Zagreb »VLA VLA VLAJLAND CABARET«

nedjelja, 5. rujna u 19 sati
Mercury film, Zagreb & Teatar &TD, Zagreb »HELOISE i ABELARD«

ponedjeljak, 6. rujna u 19 sati
HNK Split »FRANCUZICA«

srijeda, 8. rujna u 11 sati
Kazalište Mala scena, Zagreb – Predstava za djecu i mlade »SUNCE DJEVER I NEVA NEVIČICA«

Osijek

HNK u Osijeku

srijeda, 1. rujna u 20:30 sati
HNK u Osijeku, GDK Gavella Zagreb i Osječko ljeto kulture 2020.
»VIŠNJIK«

Otok

Dom kulture

petak, 3. rujna u 19 sati
Kazalište Moruzgva, Zagreb »VLA VLA VLAJLAND CABARET«

ponedjeljak, 6. rujna u 21 sat
Glumačka družina Histrion, Zagreb »NA PAROVE RAZBROJ SE«

četvrtak, 9. rujna u 18 sati
Kazalište Mala scena, Zagreb – Predstava za djecu i mlade »SUNCE DJEVER I NEVA NEVIČICA«

Vinkovci

Gradsko kazalište Joza Ivakić

subota, 4. rujna u 18:30 sati
Kazalište PLANET ART, Zagreb i TEATAR RUGANTINO »BOKSAČKO SRCE«

nedjelja, 5. rujna u 21 sat
Fiji Grupa d.o.o. Zagreb »DA SAM PTICA«

utorak, 7. rujna u 19 sati
Zagrebačko kazalište mladih »DOBRO JE DOK UMIREMO PO REDU«

srijeda, 8. rujna u 19 sati
GK Joza Ivakić Vk i HNK u Osijeku »GOSPOĐICA JULIJA«

petak, 10. rujna u 19 sati
HNK Zadar »HANIBAL PODZEMNI«

subota, 11. rujna u 20 sati
ZGK Komedija, Zagreb  »BRAT BRATU«

Vukovar

Hrvatski dom Vukovar

petak, 3. rujna u 21 sat
GDK Gavella, Zagreb »HOTEL ZAGORJE«

nedjelja, 5. rujna u 19 sati
UO Kreator, Zagreb »NJEMAČKI ZA POČETNIKE«

četvrtak, 9. rujna u 19 sati
Teatar Exit, Zagreb u suradnji sa ADU u Zagrebu »FEŠTA«
četvrtak, 9. rujna u 21 sat
Teatar Exit Zagreb – »TIHA NOĆ«

RASPORED IGRANJA PREDSTAVA 28. FESTIVALA GLUMCA PO DANIMA

srijeda, 1. rujna

Osijek, u 20:30 sati u HNK u Osijeku
HNK u Osijeku, GDK Gavella Zagreb i Osječko ljeto kulture 2020.
»VIŠNJIK«

četvrtak, 2. rujna

Ilok, Slovački dom u 20 sati
Kazalište moruzgva, Zagreb »VLA VLA VLAJLAND CABARET«

petak, 3. rujna

Županja, u 11 sati
KAZALIŠTE PRIJATELJ Zagreb »HRVATSKE VILE I VJEŠTICE«

Županja, u 19 sati
Mercury film, Zagreb & Teatar &TD, Zagreb »HELOISE i ABELARD«

Otok, u 19 sati
Kazalište Moruzgva, Zagreb »VLA VLA VLAJLAND CABARET«

Vukovar, u 21 sat
GDK Gavella, Zagreb »HOTEL ZAGORJE«

subota, 4. rujna

Vinkovci, u 18:30 sati
Kazalište PLANET ART, Zagreb i TEATAR RUGANTINO »BOKSAČKO SRCE«

Županja, dvorana “Mladost” u 20:30 sati
Svečanost otvorenja
SATIRIČKO KAZALIŠTE KEREMPUH Zagreb i FIJI GRUPA d.o.o. Zagreb »PREDSJEDNICI & Ca PRETPOSLJEDNJA VEČERA«

nedjelja, 5. rujna

Ilok, u 19 sati
Mercury film, Zagreb & Teatar &TD, Zagreb »HELOISE i ABELARD«

Vukovar, u 19 sati
UO Kreator, Zagreb »NJEMAČKI ZA POČETNIKE«

Vinkovci, u 21 sati
Fiji Grupa d.o.o. Zagreb »DA SAM PTICA«

ponedjeljak, 6. rujna

Ilok, u 19 sati
HNK Split »FRANCUZICA«

Otok, u 21 sat
Glumačka družina Histrion, Zagreb »NA PAROVE RAZBROJ SE«

utorak, 7. rujna

DAN DOMAĆICE (ANDRIJAŠEVCI)

Vinkovci, Gradsko kazalište Joza ivakić u 19 sati
Zagrebačko kazalište mladih »DOBRO JE DOK UMIREMO PO REDU«

srijeda, 8. rujna

Ilok, u 11 sati
Kazalište Mala scena, Zagreb – Predstava za djecu i mlade »SUNCE DJEVER I NEVA NEVIČICA«

Vinkovci, u 19 sati
GK Joza Ivakić Vk i HNK u Osijeku »GOSPOĐICA JULIJA«

Županja, u 21 sat
Kazalište Luda kuća, Zagreb »POTPUNI STRANCI«

četvrtak, 9. rujna

Vukovar, u 19 sati
Teatar Exit, Zagreb u suradnji sa ADU u Zagrebu »FEŠTA«

Vukovar, u 21 sat
Teatar Exit Zagreb – »TIHA NOĆ«

Otok, u 18 sati
Kazalište Mala scena, Zagreb – Predstava za djecu i mlade »SUNCE DJEVER I NEVA NEVIČICA«

petak, 10. rujna

Vinkovci, u 19 sati
HNK Zadar »HANIBAL PODZEMNI«

Županja, u 21 sat
Teatar Gavran, Zagreb »SAVRŠENI PARTNER«

subota, 11. rujna

Vinkovci, u 20 sati
ZGK Komedija, Zagreb »BRAT BRATU«

Vukovar
Susret studentskih akademija ADU Zagreb

Otok
Susret studentskih akademija AUK Osijek

nedjelja, 12. rujna

Županja, u 19 sati
Svečanost dodjele nagrada i priznanja

Share This